O firmie

Nie jest tajemnicą, że w dzisiejszych czasach potencjalny gość już coraz rzadziej dzwoni do hotelu i pyta o ofertę lub przychodzi na Twoją recepcję „z drogi”. Obecność w Internecie i zoptymalizowana prezentacja obiektu to gwarancja Twojego sukcesu.

Sama jednak obecność w Internecie to za mało. Nieatrakcyjna lub nieaktualna prezentacja może prowadzić do efektu odwrotnego od zamierzonego, czyli do ucieczki gościa od Twojego obiektu, zwłaszcza mając w zasięgu ręki, a raczej kursora myszki lepszą prezentację konkurencyjnego obiektu.

Duże hotele mają osobę zajmującą się tylko marketingiem zatrudnioną na etacie na stałe. Właścicieli mniejszych obiektów często na to nie stać i również nie potrzebują takiej opieki dzień w dzień. Często mają świetnie wyposażone, nowe pensjonaty, ale nie są najlepsi w kwestiach internetowych. Do takich właścicieli kierowana jest moja oferta. Ja jestem firmą zewnętrzną, a co za tym idzie wystawiam faktury, które można wliczyć w koszty prowadzenia działalności. Większość rzeczy robię zdalnie, możesz się ze mną kontaktować kiedy zechcesz a spotykamy się przynajmniej raz w miesiącu, aby zweryfikować progres działań. Umowa jest na czas nieokreślony, więc jeśli zdecydujesz, iż dasz sobie radę sam po pewnym okresie współpracy i treningu ze mną, jak najbardziej możesz to zrobić.

Zawsze staram się dostosować do potrzeb partnera, każdy potrzebuje trochę innej formy współpracy i od tego uzależniona jest cena usług, napisz do mnie e-mail lub zadzwoń a na pewno znajdziemy satysfakcjonujące rozwiązanie.